alex_shutyuk (
alex_shutyuk) wrote2017-03-22 11:23 am
![[personal profile]](https://www.dreamwidth.org/img/silk/identity/user.png)
Entry tags:
Франківськ кидає виклик здоровому глузду

Неймовірні речі відбуваються у Івано-Франківську. Тамтешні комунальники пофарбували пензликами золотою фарбою пам'ятник, виготовлений з кортенівської сталі, яка часто використовується в сучасній архітектурі та скульптурах і головною фішкою якої якраз природна фактура іржі, яка грає роль захисної плівки та надає їй живого природнього вигляду.
Франківчани вже пишуть, що завдяки цьому їхнє місто "гарантувало собі кубок України з рагулізму" (с). Але невже інші міста так просто віддадуть першість зухвалому Франику? Впевнений, що їм також є чим похвалитися. Давайте разом зберемо найкращі приклади у коментарях ;)

no subject
Чистий вандалізм.
no subject
no subject
no subject
no subject
no subject
no subject
no subject
no subject
— побілити чорну кам’яницю;
— віддраїти всі пам’ятники від патини;
— накидати конячого гімна в кожній вулиці у центрі.
Буде як раніше.
no subject
no subject
no subject
було
no subject
no subject
no subject
У них "СНІПИ"....
https://www.google.com/maps/@51.4932826,31.3068029,3a,49.3y,234.09h,82.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sMfMAseGmVtH8yR2EBjuawg!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
(будинки абсолютно не пов'язані але дають уявлення що не варто чекати від людей чогось іншого від того що вони робили усе життя).
тут більше питання не до тих хто "фарбував" а хто давав команду - а це до мера!
Для "розуміння" - вчора прийшла релама від нової лінії - "одна перилина" для східців ЗРОЩЕНА коштує майже 600 гривень! Уявили! На "середню зарплату ви можете купити максимум 10 дрючків! Навіть не лакований та колорованих! То що чекати з такими цінами?! Шматок дровеняки!
no subject
Только мудачье оскорбляет чужие языки, так точно поступать не стоит!
no subject
Вандалізм-рагулізм
no subject
no subject
no subject
Типовий приклад, чому у нас немає нормальних пам'ятників та архітектури. "не поймут-с, провинция-с"
no subject
Чистий вандалізм.
no subject
Для того, шоб люди почали якщо не розуміти, то хоча б толерувати мистецтво і гарну архітектуру, потрібні роки виховання, роки пояснень, чому і як не можна взяти і пофарбувати цю штуку.
Звідки в людей може взятися смак, якщо вони виховані на соцреалізмі? В 19 столітті то би справжнім золотом пофарбували цю штуку. Я іноді дивлюся на стародавні пам’ятники, і уявляю, як вони виглядали в момент будівництва: це ж все було в бронзі/золоті, кров з очей лилася б. А тепер благородний гідроксид міді.
no subject
Я не про безпосередньо малювання пензлем, а про те, що до цього призвело.
Хто прийняв таке рішення? Чим воно обґрунтовувалось? Чому раніше був допущений до здачі нефарбований варіант пам'ятника? Під яким видом по відношенню до першопочаткового проекту було протягнуто пофарбування? Чи не покінчив життя самогубством архітектор монументу?
Щиро цікавить, що коїться в головах тих, хто це вирішує.
no subject