>>Якщо оплата за проїзд буде переведена на електронний квиток, питання продажу квитків сильно впаде, оскільки "квитки" будуть у вашій пластиковій картці. Це ви теоретично говорите. На практиці більшість людей не згадає поповнити картку допоки не прийдеться їхати й згадає про це саме на зупинці. Гості міста теж зовсім не горітимуть бажанням окремо йти у якийсь магазин невідомо де, щоб купити картку.
>>з економічної точки зору вони не вигідні державі. Вони працюють по єдиному податку, спрощена бухгалтерія, товар вони закуповують часто самостійно на базарах і гуртівнях. Відповідно вони сплачують менше податків державі, також важко перевірити і гарантувати якість товару, що продає кіоск, тобто права споживачів в кіосках менш захищені. Часто ми можемо спостерігати картину, коли площі комерціної нерухомості в будинках пустують, натомість навколо повно кіосків і всі вони продають одну і ту ж продукцію, повністю дублюючи одні одного. Я не бачу тут аргументів проти кіоску на зупинці. Все що ви назвали можна виправити змінами законодаства і т.д., або ваші часті картини взагалі не відносяться до теми дискусії.
>>Де тут необхідність? У сміттєвій урні теж можна необхідності не побачити. Місто цілком може існувати і без них. Як і без уродливих накриттів від дощу та спеки на зупинках.
Повторюю, кіоск економить людський час, оскільки купити/поповнити телефон/зняти гроші з картки у ньому можна поки чекаєш транспорт(використати час який ти й так тратиш на чекання), а у магазин потрібно заходити спеціально, тратячи час окремо під ці речі. Якщо у двох кроках від зупинки є будівля - звичайно кіоск може бути непотрібен й замінений магазином. Розумієте, якщо тисячі абсолютно незнайомих вам львів'ян тратять кожен день додаткові 5-10 хвилин - це реальні економічні втрати суспільства, які позначаються у тому числі на вашій кешені.
no subject
Date: 2015-02-26 02:08 pm (UTC)Це ви теоретично говорите. На практиці більшість людей не згадає поповнити картку допоки не прийдеться їхати й згадає про це саме на зупинці. Гості міста теж зовсім не горітимуть бажанням окремо йти у якийсь магазин невідомо де, щоб купити картку.
>>з економічної точки зору вони не вигідні державі. Вони працюють по єдиному податку, спрощена бухгалтерія, товар вони закуповують часто самостійно на базарах і гуртівнях. Відповідно вони сплачують менше податків державі, також важко перевірити і гарантувати якість товару, що продає кіоск, тобто права споживачів в кіосках менш захищені.
Часто ми можемо спостерігати картину, коли площі комерціної нерухомості в будинках пустують, натомість навколо повно кіосків і всі вони продають одну і ту ж продукцію, повністю дублюючи одні одного.
Я не бачу тут аргументів проти кіоску на зупинці. Все що ви назвали можна виправити змінами законодаства і т.д., або ваші часті картини взагалі не відносяться до теми дискусії.
>>Де тут необхідність?
У сміттєвій урні теж можна необхідності не побачити. Місто цілком може існувати і без них. Як і без уродливих накриттів від дощу та спеки на зупинках.
Повторюю, кіоск економить людський час, оскільки купити/поповнити телефон/зняти гроші з картки у ньому можна поки чекаєш транспорт(використати час який ти й так тратиш на чекання), а у магазин потрібно заходити спеціально, тратячи час окремо під ці речі. Якщо у двох кроках від зупинки є будівля - звичайно кіоск може бути непотрібен й замінений магазином.
Розумієте, якщо тисячі абсолютно незнайомих вам львів'ян тратять кожен день додаткові 5-10 хвилин - це реальні економічні втрати суспільства, які позначаються у тому числі на вашій кешені.