В таких кіосках, які насправді є окремостоячими магазинами, продають все що завгодно, але не квитки - їжу, бухло, сигарети, побутову хімію та інше. Граючи на лінощах людей, їх ставлять прямо на тротуарах, звужуючи проходи, перекриваючи огляд, зрізаючи дерева. Вантажівки, що підвозять до них товари, їздять тротуарами, руйнюючи їх, розтягують багно з газонів, заважають громадському транспорту на тих-таки зупинках. Може порахуємо ще й втрати від всього цього теж?
Яким чином все це відноситься до сказаного мною? Я говорю про 1 кіоск на зупинці, який й справді може бути повноцінним магазином. Чому ви кидаєтесь на мене з рядами кіосків на газонах? Є ситуації коли кіоски доречні, є ситуації коли ні. Я підтримую виключно ситуацію коли це доречно, недоречні кіоски звичайно ж слід зносити і не треба мені нагадувати що вони існують.
>>Вантажівки, що підвозять до них товари, їздять тротуарами, руйнюючи їх, розтягують багно з газонів Будь-який об'єкт торгівлі повинен узгоджувати те як і коли він буде підвозити свої товари. Спорудження торгівельної будівлі має враховувати ці проблеми і коректно їх вирішувати вже на етапі проектування. Те що наведені вами проблеми існують не може бути аргументом проти торгівельного приміщення, оскільки їх можна легко виправити. Взагалі, підвезення товарів має виконуватись у нічний час. А ті товари для яких це неможливо(наприклад, свіжий хліб) мають підвозитися не в час пік.
>>Граючи на лінощах людей Лінь - це сутками лежати на дивані чи рубатися в контру. Економія - це рушій прогресу. Коли ми говоримо що місту потрібна краща система громадського транспорту, кращі дороги і т.д. - це вирішення абсолютно тої ж проблеми економії часу. Час - це дуже цінна й дорога річ. З цієї ж причини слід боротися з усіма цими тротуарами під прямим кутом та загорожами щоб упаси Алах хто прямо не пішов. Тротуари мають бути прокладені так, щоб мінімізувати часові затрати пішоходам.
>>Може порахуємо ще й втрати від всього цього теж? Я тільки за. У будь-якого рішення є як позитивні так і негативні сторони. І треба добре попрацювати щоб реалізувати річ так щоб максимізувати позитивні й мінімізувати негативні сторони. І якщо після цієї роботи позитивні сторони перевищують негатив - значить річ потрібна.
Я ні на кого не кидаюся, просто перерахував всі негативні моменті, які супроводжують появу таких МАФівбіля зупинок чит де-інде. Якщо знаєте приклади МАФів, які не спричиняють таких незручностей - можете навести, я з цікавістю вивчу цей досвід. Без сарказму це пишу.
"Будь-який об'єкт торгівлі повинен узгоджувати те як і коли він буде підвозити свої товари" - повинен, але переважно просто виростає кіоск і далі нііпьот. Кому треба - обійде.
"Взагалі, підвезення товарів має виконуватись у нічний час" - погоджуюсь, тільки чи в нас хтось так робить?
>>Якщо знаєте приклади МАФів, які не спричиняють таких незручностей - можете навести, я з цікавістю вивчу цей досвід. Без сарказму це пишу. Варіантів які не можна було б покритикувати я не бачив, чому причина погана законодавча база і низький рівень дотримання законів, але задовільних варіантів чимало по усьому місту. Ось наприклад цілий розсадник мафів на зупинці (https://www.google.com.ua/maps/@49.866275,24.044121,3a,75y,89.31h,89.19t/data=!3m4!1e1!3m2!1slj7hTG1y3cHuKiLmSyMHFA!2e0?hl=uk). Проте чим до цього можна серйозно придратися окрім дизайну? І там і продуктових кілька, і канцтовари, і аптека і ще повно чого. Дуже зручно. Плюсів цього всяко більше ніж мінусів. Інше діло коли, наприклад, по сусідству на Балатоні по вулиці пройти не можна до зупинки, тому що усе заставлене торгівлею й люди вимушені йти поміж торговими рядами. А по сусідству на АС2 рекоструктори-підараси спеціально максимально подовжили дорогу до\з автобусів, щоб не було можливо пройти мимо усіх торгових приміщень.
>>погоджуюсь, тільки чи в нас хтось так робить? Роблять, чому ж ні. В центрі чимало непродуктових магазинів підвозять товар вночі, хоча звичайно це кидається в очі куди гірше ніж підвіз вдень. Проте щоб це робила уся торгівля у місцях з напруженим трафіком(у сільській місцевості нічне підвезення зрозуміло зайве) - то тут без централізованої "прозьби" з боку влади не обійтися. Наприклад, у випадку з вивозом сміття така прозьба є і коли ви останній раз бачили щоб сміття вивозилось у денний час?
no subject
Date: 2015-02-25 10:27 pm (UTC)no subject
Date: 2015-02-26 02:29 pm (UTC)>>Вантажівки, що підвозять до них товари, їздять тротуарами, руйнюючи їх, розтягують багно з газонів
Будь-який об'єкт торгівлі повинен узгоджувати те як і коли він буде підвозити свої товари. Спорудження торгівельної будівлі має враховувати ці проблеми і коректно їх вирішувати вже на етапі проектування. Те що наведені вами проблеми існують не може бути аргументом проти торгівельного приміщення, оскільки їх можна легко виправити.
Взагалі, підвезення товарів має виконуватись у нічний час. А ті товари для яких це неможливо(наприклад, свіжий хліб) мають підвозитися не в час пік.
>>Граючи на лінощах людей
Лінь - це сутками лежати на дивані чи рубатися в контру. Економія - це рушій прогресу. Коли ми говоримо що місту потрібна краща система громадського транспорту, кращі дороги і т.д. - це вирішення абсолютно тої ж проблеми економії часу. Час - це дуже цінна й дорога річ.
З цієї ж причини слід боротися з усіма цими тротуарами під прямим кутом та загорожами щоб упаси Алах хто прямо не пішов. Тротуари мають бути прокладені так, щоб мінімізувати часові затрати пішоходам.
>>Може порахуємо ще й втрати від всього цього теж?
Я тільки за. У будь-якого рішення є як позитивні так і негативні сторони. І треба добре попрацювати щоб реалізувати річ так щоб максимізувати позитивні й мінімізувати негативні сторони. І якщо після цієї роботи позитивні сторони перевищують негатив - значить річ потрібна.
no subject
Date: 2015-02-26 08:55 pm (UTC)"Будь-який об'єкт торгівлі повинен узгоджувати те як і коли він буде підвозити свої товари" - повинен, але переважно просто виростає кіоск і далі нііпьот. Кому треба - обійде.
"Взагалі, підвезення товарів має виконуватись у нічний час" - погоджуюсь, тільки чи в нас хтось так робить?
no subject
Date: 2015-02-26 10:57 pm (UTC)Варіантів які не можна було б покритикувати я не бачив, чому причина погана законодавча база і низький рівень дотримання законів, але задовільних варіантів чимало по усьому місту.
Ось наприклад цілий розсадник мафів на зупинці (https://www.google.com.ua/maps/@49.866275,24.044121,3a,75y,89.31h,89.19t/data=!3m4!1e1!3m2!1slj7hTG1y3cHuKiLmSyMHFA!2e0?hl=uk). Проте чим до цього можна серйозно придратися окрім дизайну? І там і продуктових кілька, і канцтовари, і аптека і ще повно чого. Дуже зручно. Плюсів цього всяко більше ніж мінусів.
Інше діло коли, наприклад, по сусідству на Балатоні по вулиці пройти не можна до зупинки, тому що усе заставлене торгівлею й люди вимушені йти поміж торговими рядами.
А по сусідству на АС2 рекоструктори-підараси спеціально максимально подовжили дорогу до\з автобусів, щоб не було можливо пройти мимо усіх торгових приміщень.
>>погоджуюсь, тільки чи в нас хтось так робить?
Роблять, чому ж ні. В центрі чимало непродуктових магазинів підвозять товар вночі, хоча звичайно це кидається в очі куди гірше ніж підвіз вдень.
Проте щоб це робила уся торгівля у місцях з напруженим трафіком(у сільській місцевості нічне підвезення зрозуміло зайве) - то тут без централізованої "прозьби" з боку влади не обійтися. Наприклад, у випадку з вивозом сміття така прозьба є і коли ви останній раз бачили щоб сміття вивозилось у денний час?